אודות

אודות הייסנס

חברת הייסנס נוסדה בשנת 1991 וחרטה על דיגלה פיתוח טכנולוגיות חדשניות ומדויקות להגנה ולניטור על פעילות תינוקות.

הפטנט הייחודי, אשר נבדק והוכח מחקרית כמוניטור הראשון ללא מגע עם גופו של התינוק, מזהה הפסקות נשימה או נשימה לא סדירה בקרב תינוקות. הפיתוח הייחודי הינו היחיד בעולם המנטר את קצב נשימת התינוק ובמקרה של נשימה לא סדירה או הפסקת נשימה המכשיר מתריע בקול וההורים יכולים להציל את תינוקם. אי לכך, במדינות שונות, כמו ביפן למשל, המכשיר אף משמש כמכשיר ניטור חובה לכל היילודים בבתי החולים.

עם השנים צברה חברתנו ידע רב ומומחיות מוצקה בפיתוחם ובייצורם של מוצרי ניטור בריאותיים, באיכות וברמה גבוהות במיוחד, העומדים בדרישות התקינה המחמירות ביותר בעולם ובצרכי השוק המתפתחים.

אנו בחברה שמים לנגד עינינו את השקט הנפשי של ההורים הטריים ובשימוש באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר העומדים לרשותנו אנו גם יכולים להבטיח זאת.

החזון שלנו

נוכחות גלובלית להגנה על האהובים ביות
הייסנס היא חברה רב לאומית הפועלת בלמעלה מ-35 מדינות.
אנו ממשיכים להרחיב את הנוכחות שלנו בשווקים הבינלאומיים לטובת מיליוני צרכנים

קידום ופיתוח מיכשור רפואי לניטור ולמעקב בריאותי
חברתנו מפתחת טכנולוגיות מתקדמות ומהימנות ומחוייבת למציאת הדרכים הטובות והיעילות ביותר להגן עליכם ועל בני משפחתיכם

צוות מומחים מקצועי, מהמובילים בעולם
הצוות שלנו מורכב מהמקצוענים בתחומי הההנהלה, המחקר והפיתוח, השיווק והשירות והינו מחוייב למציאת פתרונות טכנולוגיים ייחודיים ויעילים

פיתוח טכנולוגיות פורצות דרך
החברה מאמינה בפיתוח מתמשך ובחדשנות טכנולוגית כחלק מהמחוייבות שלנו להצלחה

פתרונות טכנולוגיים להורים בטוחים ומאושרים
חברתנו שמה לנגד עיניה את הדגש ביצירת ובאספקת מוצרים באיכות גבוהה במיוחד. אנו ממשיכים לפתח ולשפר את קו המוצרים שלנו באופן תדיר ובדרך שתשאיר אותנו בפסגת הטכנולוגיה.

בקרת איכות

חברת הייסנס, מובילה ומקדמת את תחום הניטור וההגנה לתינוקות. , פועלת ומפתחת מכשור לניטור והגנה על פי תקני האיכות המחמירים בעולם. בזכות ההקפדה על תהליכי אבטחת איכות מקיפים חברתנו אף ממנפת את הניסיון והלמידה שנצבר מפרוייקטים קודמים במטרה לחזות מראש תהליכים ולהמשיך להוביל התחום אל עבר העתיד הטכנולוגי.

מדיניות האיכות שפיתחנו הינה התחייבות ברורה ואחריות מלאה של כל עובדי החברה וההנהלה לייצר מוצרים איכותיים ומדוייקים, להבטחת שביעות רצונם של הלקוחות לצד עמידה מעל ומעבר לציפיותיהם.

תקני האיכות הגבוהים עליהם אנו שומרים מבטיחים כי כל המוצרים שלנו מתוכננים, מיוצרים, נבדקים ואף עומדים בתקני בקרת האיכות המחמירים בעולם, בנוסף לתמיכה טכנית ולשירות לקוחות יעילים המסופקים בכל רחבי העולם.

iso1
iso2