בייביסנס

 

 

בייביסנס 7 - מוניטור נשימת תינוק האמין בעולם

 

Medically Approved - Clinically Tested - Original Since 1991

 

בייביסנס 7 - כשמשמעות הזמן יכולה להיות הצלת חיים

בייביסנס הוא מכשיר רגיש במיוחד לניטור תנועות נשימה של תינוקות ללא מגע. עכשיו הורים יכולים לישון בשקט כשתינוקם ישן. בייביסנס מיועד לזיהוי של דום נשימה (בשינה) אצל תינוקות. הוא עוקב באופן קבוע אחר תנועות נשימה מזעריות של התינוק דרך המזרן בזמן השינה, ונותן התראה למטפלים אם הנשימה נעצרת או מאיטה באופן שאינו סדיר, דבר המעניק זמן קריטי להתערבות. תגובה מהירה יכולה לעשות את ההבדל בין משהו מינורי לבין מצב קריטי.

 בייביסנס הוא המכשיר המקורי והראשון מסוגו לניטור תנועות נשימה שיצא לשוק. כל הנגזרות הזמינות כיום בשוק הן תוצאה של פריצת דרך טכנולוגית זו.

בייביסנס פותח לנוכח הסכנות לתינוקות הקשורות לתסמונת מוות בעריסה בבתי חולים ובבתים, המהווה גורם משמעותי למוות בקרב תינוקות בריאים עד גיל שנה.

מוניטור נשימת תינוק בייביסנס יעיל מאוד, וסייע להגן על יותר ממיליון תינוקות ממוות בעריסה ברחבי העולם. בייביסנס הוא אמצעי חיוני להגנה, אשר בשילוב עם אמצעי זהירות לשינה בטוחה מספק בטיחות ושקט נפשי.

בייביסנס הוא מכשיר רפואי רשום בסיווג IIb, בעל תו תקן 93/42/EEC לפי הנחיית  CE של האיחוד האירופאי, אשר נבדק קלינית בבתי חולים ומספק להורים וספקים של שירותי בריאות אמצעים משופרים להתמודדות עם סיכונים הקשורים למוות בעריסה.

בייביסנס - אישור משרד הבריאות

 


 

בייביסנס 7 - כיצד זה עובד
Installation of Babysense

 

הטכנולוגיה של בייביסנס יחד עם החיישנים הרגישים במיוחד שלה מאפשרת ניטור וגילוי אפילו של תנועות נשימה קלות ביותר מבעד למזרן.

יחידת הבקרה מחוברת לחיישני הבייביסנס המונחים בין בסיס המזרן והעריסה או המיטה של ​​התינוק.

מערכת החיישנים הפסיביים הינה בטוחה לחלוטין ללא קרינה או פליטת אנרגיה ואין לה מגע ישיר עם התינוק.

מוניטור נשימת תינוק בייביסנס מזהה את דפוסי הנשימה של התינוק, אשר מועברים למעבד קומפקטי ביחידת הבקרה של בייביסנס ומפעילים בה נורית LED כחולה מהבהבת הנראת בבירור ממרחק. האור הכחול המהבהב הוא האות שהכל בסדר, ומספק להורה או המטפל את שלוות הנפש הדרושה. 

אם תנועת הנשימה של התינוק תופסק למשך כ 20- שניות, או אם תהיינה פחות מ 10- נשימות בדקה, תישמע אזעקה קולית חזקה ותדלק נורת LED אדומה.

בשמיעת אזעקה זו, ההורה או המטפל מוזעקים לבוא לעזרתו של התינוק הישן.


בייביסנס 7 - קל ונוח לשימוש
 

arrowפשוט מניחים שני חיישנים מתחת למזרן העריסה.

arrowהחיישנים מנטרים את כל אזור העריסה.

arrowהחיישנים לא נוגעים בתינוק.

arrowבייביסנס פועל על סוללות ביתיות רגילות - אין כבלים חשופים ואין חיבור לרשת חשמל.

arrow קומפקטי, קל לשימוש ומתוכנן להפעלה באמצעות מתג אחד.

arrow מחיר סביר.

arrow הורים יקבלו התראה מיידית במידה שהתינוק חווה מצוקה נשימתית או חדל לנשום.

arrow מאושר רפואית ונבדק קלינית כדי להבטיח את בטיחותו של התינוק שלך.


 

מכשירי בייביסנס נמצאים בשימיש בבתי חולים ובתים פרטיים ברחבי העולם

 

בייביסנס 7 - השקעה נבונה
 

הוכח שמכשיר הבייביסנס מציל את חייהם של תינוקות.

שינויים בדפוסי נשימה מתרחשים אצל כל התינוקות. לעתים קרובות קורה שתינוקות  "מפספסים נשימה". זה נורמלי ולא נחשב מזיק. אך התקררות פשוטה, אלרגיה או וירוס, יכולים לגרום לתינוק לעלית חום מהירה, המשפיעה על קלות וקצב נשימתו של הילד. מצבים אלה חייבים להיות במעקב, כי הם יכולים להחמיר במהירות ודורשים התערבות רפואית מיידית. מוות בעריסה קורה במהירות ומגיע ללא אזהרה. ללא מכשיר לניטור תנועת נשימה, ההורה צריך להמצא בחדר התינוק כל הזמן, וגם אז הוא עלול שלא להבחין בהפסקת הנשימה.

אף הורה אינו יכול להישאר זמן רב ללא שינה.  לילות חוזרים ונשנים ללא שינה המועברים בהקשבה לקולות מצוקה או התעוררות מבכי התינוק משפיעים תוך זמן קצר על בריאותו וסבלנותו של ההורה.   מצב זה אינו בריא, הן להורה והן לילד. 

השימוש במכשיר הבייביסנס לניטור תנועות נשימה בעריסה או במיטה סייע למאות אלפי הורים לקבל את המנוחה שהם זקוקים לה. הורים יכולים ליהנות לישון בשקט בידיעה שבמידה שיתרחש שינוי בדפוס הנשימה של ילדם, בייביסנס יתריע על כך. לעובדה זו ערך עצום, והיא עשויה להוות את ההבדל בין שינה וחוסר שינה.

Where to buy button - Babysense

 

 


 

בייביסנס - הנחיות כלליות
 

מכשיר הבייביסנס לניטור תנועות נשימה אינו מהווה תחליף לנוכחותו או התערבותו המהירה של הורה או מטפל. למכשיר יש יכולת שהוכחה רפואית ועמדה במבחן הזמן לשמש ככלי עזר להורים על מנת להסב את תשומת לבם באופן מיידי למצבים מסוכנים.

בייביסנס אינו יכול לפתור בעיות, ואינו מתריע על כל המצבים של סכנה פוטנציאלית. כאשר נשמעת האזעקה, בייביסנס מספק התראה להורה או המטפל על כך שהתינוק זקוק לתשומת הלב שלהם מהר ככל האפשר. האפקטיביות של מכשיר הבייביסנס לניטור תנועות נשימה תלויה בכך שהורים ומטפלים ימלאו אחר סדרה של הנחיות פשוטות, כדי להבטיח שהבייביסנס שלך ​​מתפקד כפי שהוא תוכנן לתפקד.

פגים ותינוקות בסיכון גבוה חייבים להיות תחת פיקוח של רופא או בעל מקצוע רפואי.